Забронювати номер

ВІК:

Спеціальні пропозиції

Детальніше

Vintage Boutique Hotel

– одна з найбільших древніх кам`яниць в центрі Львова. Перше знайомство з готелем починається з найменших деталей. Декори та антикварні дрібниці, по краплинам збиралися по всьому світу та знаходили своє особливе місце у стінах готелю. Завдяки такому інтер’єру, подих французького Провансу, італійської Тоскани та Львова, епохи Австро-Угорщини, відчувається відразу і впадає в око кожного відвідувача.

Нашим гостям ми пропонуємо:

  • 29 комфортабельних номерів різних категорій (стандарт, покращений, напівлюкс та люкс).
  • Перший на Західній Україні ресторан авторської кухні, переможець всеукраїнської премії «Соль» 2015 у категорії «Кращий ресторан авторської кухні» – гастрономічна резиденція готелю, ресторан Vintage Nouveau.
  • Винотека та справжній винний погріб, де зібрано більш ніж 400 видів вина зі всього світу.

Ми підходимо до сервісу гостей як до зустрічі друзів у старовинному фамільному домі. Саме тому, усіх хто хоче зануритись у глибину середньовічного Львова, а не жити на околиці – ми раді вітати у готелі Львова Vintage Boutique Hotel.

Номери у нашому готелі

Готель займає одну із найдревніших кам’яниць в історичному центрі Львова. Дизайнерське рішення в оформленні кімнат – це компроміс між створенням максимального затишку для гостей та збереженням історичної цінності будівлі.

Інтер’єр кімнат витриманий в настроях та кольорах французького Провансу, італійських полів Тоскани.

У розпорядженні наших клієнтів 29 комфортабельних кімнат категорій стандарт, покращений, напів люкс та люкс; з розміщенням до 4-ьох осіб, якщо Ви заплануєте відпочинок у Львові з сім’єю.

У кожній кімнаті є ванна кімната з душем, туалетом, необхідними туалетно-косметичними засобами, феном і тапочками.

На всій території готелю надається безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).

Паління в номері заборонено!

Ми одні з найкращих, цим і пишаємось!

Деталі та бронювання:

+38 032 235 68 34
info@vintagehotel.com.ua