Забронювати номер

Де і як відзначити річницю весілля?

В житті кожної подружньої пари є особливі моменти і дати, які прийнято відзначати. Однією з таких урочистих дат є святкування річниці весілля. Таку подію завжди слід планувати наперед, щоб врахувати усі дрібниці, щоб в результаті отримати чудовий та незабутній відпочинок для двох. Для кожної сімейної пари притаманні свої особливі звички та традиції, тому як відзначити річницю весілля слід обирати з варіантів, які подобаються кожному окремому подружжю. Для когось незабутніми хвилинами стануть активні та насичені варіанти: поїздка у гори на лижі, велосипедні прогулянки чи їзда верхи (залежно від сезону), мандрівки до водоспадів, замків чи навіть поїздки закордон. Але для більшості сімейних пар, все ж таки річниця весілля – це привід для романтики та часу, проведеного лише удвох.

Де відзначити річницю весілля? Вінтаж Бутік Готель у Львові пропонує Вам поринути в атмосферу абсолютної романтики та комфортного відпочинку лише для двох. Саме Львів буде найдоречніше обрати для такої події, адже це величне місто, яке насичене таємничими легендами про любов, і просто створене для прогулянок удвох по звивистим вуличкам центральної частини під запаморочливий аромат кави.

de i yak vidznachiti richnitsyu vesillya - Де і як відзначити річницю весілля?

Вінтаж Бутік Готель –  це не лише готель у центрі Львова, – це Ваша унікальна можливість написати свою нову історію кохання та провести час у вишуканій будівлі з істинною середньовічною атмосферою, насолоджуючись проживанням у номері з видом на центральні вулиці міста. А незабутнім бонусом стане романтична вечеря в винному погребі ексклюзивно для Вас двох: романтична музика, приглушене світло, запалені свічки, різноманіття авторських страв від шефа ресторану Vintage Nouveau, а також багатий вибір нашої винотеки перенесуть Вас у світ абсолютної гармонії та щастя, де Ваші почуття наповняться новими барвами

Вінтаж Бутік Готель запрошує Вас забронювати номер на романтичний вікенд та пережити незабутні чудові миті з акцентом романтики та присмаком щастя.