Забронювати номер

Де зупинитися у Львові?

Шукати відповідь на це питання приїхала редакція онлайн-видання bit.ua. Залишаємо їхні слова про наш готель і заклади на пам’ять:

Варіантів відповідей на це питання так багато, що, здається, неможливо не розгубитися.

Тому радимо обрати бездоганний, перевірений роками і тисячами гостей міста, варіант — Vintage Boutique Hotel.

Цей чотиризірковий бутик-готель у самому серці міста Лева об’єднує 26 номерів, французьке кафе та винний бар. Готель розміщений у двох історичних будівлях за хвилину пішки від Площі Ринок. Тобто так, щоб вийшовши зі свого львівського будинку, ви буквально одразу ж опинилися посеред одного із найкрасивіших старовинних місць Львова. Але, можливо, після знайомства із Vintage Boutique Hotel, вам захочеться провести якомога більше часу саме у готелі. Вінтажну естетику цього місця можна розглядати годинами, а неповторність кожного із комфортних номерів змушуватиме вас повертатися до міста знову і знову.
tild3034 3738 4966 b137 633730383235  12 - Де зупинитися у Львові?

L’amour de trois

Між прокиданням та сніданком не варто робити тривалу паузу, тож зазирніть на перший поверх Vintage Boutique Hotel. Тут розміщується кафе, у якому подають надзвичайні млинці, та коктейльний бар, натхненні кінематографом і французькою естетикою. L`amour de trois — це виклик богемного, гедоністичного Львова Львову консервативному та традиційному. У меню закладу є авторські млинці, класичні французькі страви, сніданки, які подаються впродовж усього дня, та healthy опції. Хочете вечерю у ванній? Бажаєте млинець, який нагадуватиме про ваш улюблений фільм та, водночас, буде справжньою гастрономічною знахідкою? Так, це теж сюди. L`amour de trois — це історія про дуже кінематографічний, спокусливий та смачний Париж у серці Львова. Чому б не зіграти свою роль у цій стрічці? Не поспішайте зазирнути у коктейльну карту — ви неодмінно повернетеся до неї ввечері.
tild3465 3366 4336 b632 623530333630     - Де зупинитися у Львові?

Le Bar

З довгої прогулянки містом ми радимо знову повернутися у Vintage Boutique Hotel. Адже, окрім кінематографічного L`amour de trois, тут є стильний Le Bar — бар із вишуканою картою вин. А якщо дуже хочеться посмакувати коктейль, то повертайтеся до L`amour de trois, бо тут є чудова коктейльна зала. І не переймайтеся тим, що останній келих був зайвим, адже для того, щоб відпочити, вам буде достатньо просто піднятися у свій затишний номер.
tild6434 3265 4165 b038 393164303930    - Де зупинитися у Львові?
Ось і все. Одноденну прогулянку Львовом завершено. Саме таким є це місто — вишуканим, креативним, дещо консервативним, мистецьким, п´янким і, неодмінно, гостинним. Сподіваємось, вам вистачило одного дня, щоб закохатися і почати планувати наступнепобачення. До зустрічі!

Текст: Олександра Власюк
Дизайн: Таня Корнєєва