Забронювати номер

Два «БОКАЛИ» Wine Spectator у Vintage Nouveau!

Vintage Nouveau, як і кожен інший ресторан, на шляху свого розвитку ставить за мету вдосконалюватися та щодня ставати краще. Дуже цінно та приємно, коли ці старання оцінюють відвідувачі у вигляді компліментів, слів подяки та хороших відгуків, адже ми прикладаємо найбільше зусиль, щоб задовольнити гастрономічні та естетичні вподобання усіх наших гостей, познайомити їх атмосферою нашого старовинного міста та подарувати незабутні миті відпочинку в ресторані Vintage Boutique Hotel у самому центрі Львова.

Wine Spectator Vintage Nouveau - Два «БОКАЛИ» Wine Spectator у Vintage Nouveau!

Та, мабуть, особливо приємно, коли результат роботи закладу не тільки оцінюють на словах, а і вшановують авторитетними нагородами. Саме у цю мить народжується відчуття гордості та розуміння, що обрано правильний напрямок руху, і появляються сили для нових звершень.

vintage wine cellar 1024x576 - Два «БОКАЛИ» Wine Spectator у Vintage Nouveau!

Рік тому ми вже ділились з вами радісною для нас новиною – нагородою Award of Excellence, один «бокал» від авторитетного американського видання Wine Spectator. Цьогоріч привід для гордості та задоволення подвійний – винна карта ресторану Vintage Nouveau отримала два «бокали», Best Award of Excellence!

Отримати одразу два «бокали» стало неочікуваним сюрпризом для нашої команди, адже ми не переслідували такої цілі, коли вдосконалювали винну карту ресторану. Нашою метою було ще більш досконале наповнення винної карти унікальними позиціями для справжніх поціновувачів хороших вин. Ми додали таку цікаву родзинку, як вина регіону П’ємонт. Також в оновленій карті найбільший в Україні вибір вин бароло – їх зараз в нас 33 позиції, а також 17 позицій барбареско – також з цього італійського регіону.

Vintage Nouveau wine room - Два «БОКАЛИ» Wine Spectator у Vintage Nouveau!

Винотека Vintage Nouveau перша у Львові отримала таку подвійну відзнаку від Wine Spectator, а всього в Україні є лише 4 заклади з двома «бокалами». Ця перемога має для нас особливе значення: це свідчення того, що наші зусилля високо оцінюються та, головне, що ми на правильному шляху і немає нічого неможливого!