Забронювати номер

Фестиваль вина у Львові. Зустрічає Vintage Boutique Hotel

Зустріч з близькими і друзями за келихом вина у затишній атмосфері — це, безсумнівно, чи не найкращий спосіб провести вечір із насолодою. Фестиваль вина у Vintage Nouveau дає можливість поєднати приємне з корисним: разом із враженнями від спілкування ви відкриваєте для себе нові вина, привезені з різних куточків світу, вивчаєте особливості їх смаку та аромату… Особливість винних фестивалів — фуршетні столи, меню яких створюється особисто шеф-поваром для кожного окремого фестивалю і усі закуски підбираються, щоб якнайкраще розкрити аромат і смак вина. Затишок, комфорт та теплу атмосферу фестивалю завжди додає жива музика, яка однаково зачаровує чи то на терасі ресторану, у самому серці гамірного вечірнього міста, чи то всередині Vintage Nouveau.

Фестивалі вина відбуваються щомісяця. Приємним бонусом для кожного відвідувача ресторану Vintage Nouveau стане те, що впродовж місяця ви можете насолоджуватись винами-учасниками фестивалю за приємною ціною.

Ви можете легко приєднатися до наших гостей та сповна відчути затишок фестивалю вина в ресторані Вінтаж Бутік Готелю, для цього  достатньо слідкувати за оновленням подій на Facebook сторінці нашого ресторану або зателефонувати нам за номером 067 251 82 84.