Забронювати номер

Вінтаж Бутік Готель

На перетині найстаріших вулиць площі Ринок, розташувався Вінтаж Бутік Готель, у якому зустрічаються минулі та сучасні епохи народження міста Лева.

Усі готелі в центрі Львова є прекрасним місцем відпочинку, але саме Vintage Boutique Hotel дарує гостям ту атмосферу, яку забути неможливо.

Відреставрований будинок у стилі «Vintage» надихає своєю красою львів’ян та гостей міста. Дух минулих часів, який досі витає вулицями Староєврейською та Сербською, надає особливого шарму будівлі і кожен охочий, переступивши поріг готелю, відразу занурюється в атмосферу краси, вишуканості та стилю. На першому поверсі готелю знаходяться ресторан й винний бар з круасанами, де щодня вирує життя, а на останньому поверсі гості можуть відпочити в салоні та спа.

Тут забуваєш про час. Кожен куточок старовинної кам’яниці робить наш готель у Львові, таким, де час плине непомітно. Тут гості насолоджуються затишком та особливим ставленням гречного персоналу, який своєю привітністю, вже з перших хвилин, дарує бездоганний сервіс відвідувачам.

Vintage Boutique Hotel – Feels like home!