Забронювати номер

Львів – зупиніться в центрі на відпочинок!

Відпочинок у Львові точно стане особливою миттю у Ваших спогадах, так-так, саме миттю: це містичне місто захоплює подих кожного відвідувача, і час пролітає непомітно швидко. Саме тому до відпочинку у Львові треба підготуватися, щоб на знайомство з містом сплячих левів у Вас було вдосталь часу.

Відпочинок створений бути наповненим позитивними враженнями та емоціями, таким, щоб було що згадати. І по суті, не важливо чи це активне дозвілля в гучній компанії, чи спокійний релакс в колі сім’ї, друзів чи навіть наодинці.

vintagehotel - Львів - зупиніться в центрі на відпочинок!

Ось кілька порад, про що варто подбати наперед:

  • Вибрати час для відпочинку. Ви плануєте спокійний відпочинок – обирайте будні дні, а, якщо прагнете атракцій, видовищ та активного дозвілля: вихідні – це саме те, що потрібно.
  • Забронювати номер в готелі у центрі Львова. Щоб відчути істинну атмосферу стародавнього Львова, його таємничість та спокусливий аромат кави, Вам неодмінно підійде один з номерів Вінтаж Бутік Готелю, який розташований у самісінькому центрі Львова, та весь насичений автентичністю стародавнього міста.

lviv zupinitsya v tsentri na vidpochinok - Львів - зупиніться в центрі на відпочинок!

  • Спланувати дозвілля. Що варто побачити у Львові, спитаєте Ви? Весь Львів побачити за два-три дні не вдасться, тож рішення два: насичені та виснажливі екскурсії або самостійне вивчення Львова. Обидва варіанти принесуть Вам позитив та насолоду, але обирати Вам.
  • Не забути про сувеніри. Спогади буде легше відновити, якщо часточка Львова залишиться у Вас назавжди. Наперед про це хвилюватися не треба, лише потрібно спланувати відпочинок так, щоб був вільний час купити сувеніри у Львові, адже в центрі крамниць з різноманітним сувенірним крамом безліч, на будь-який смак та кишеню. Це перш за все кава, наливки та настоянки, книжки, листівки, магніти і просто безліч інших різноманітних фабричних та навіть дизайнерських виробів.

zupinitsya v tsentri na vidpochinok - Львів - зупиніться в центрі на відпочинок!

Вінтаж Бутік Готель у Львові – це не лише відпочинок у номері з гарним видом на центр міста. Для Вас і страви від шефа авторської кухні ресторану Vintage Nouveаu, і затишок Винного погребу з багатою винотекою і чудовий сервіс персоналу готелю і навіть особлива атмосфера, якою наповнена будівля.

Зупиніться в центрі Львова на відпочинок – і Ви ніколи не пошкодуєте про це, а спогади та враження ще на раз будуть спонукати відвідати місто легенд з ароматом кави.