Забронювати номер

Нагороджують найкращих – нагорода за досконалу винну карту ресторану Vintage Nouveau

Вінтаж Бутік Готель – це готель у Львові, який славиться своїми іноваціями та високим рівнем сервісу. Ми старанно працюємо, щоб задовільнити потреби і бажання своїх гостей, подарувати їм незабутні спогади, та отримати вдячні слова та посмішки у відповідь. Також, надзвичайно приємно отримувати підтвердження наших старань – нагороди, відзнаки, премії у тій чи інший сфері готельно-ресторанного бізнесу.

У 2016 році винна карта ресторану Vintage Nouveau отримала особливу нагороду: Award of Excellence (один бокал) від авторитетного світового видавництва Wine Spectator. «Знаком досконалості» (Award of Excellence) відзначаються ресторани, які представляють грамотно складену карту вин, що оцінюється за такими параметрами, як репутація виробників, поєднання вин з кухнею ресторану, ціноутворенням та оригінальністю карти. 2414 ресторанів з 72-х країн світу отримали цю нагороду в 2016 році, і для Вінтаж Бутік Готелю стало великою радістю бути в їхньому числі. Ми особливо пишаємось тим фактом, що наш ресторан став першим і єдиним готелем у Львові володарем цієї нагороди.

Ми не зупиняємося на досягнутому і цього року вдосконалили винну карту ресторану Vintage Nouveau, наситивши її новими цікавими зразками. Найбільший вибір вин у Львові, ексклюзивні позиції, найкращі виробники — все це ви знайдете у ресторані Vintage Nouveau.

Якість – це наше правило!