Забронювати номер

Незабутні миті в ресторані Vintage Nouveau

Першого серпневого вечора 15 друзів, колег і незнайомців зібрались відсвяткувати літо та набратись гастрономічних вражень. Винуватиця свята — італійська кухня, в честь якої, власне, зібрались гості, щоб взяти участь у майстер-класі на терасі Vintage Nouveau.

За своїм покликанням цей майстер-клас ще до свого початку повинен був стати родзинкою вечора і залишити по собі вийнятково приємні спогади. Італійська кухня має чимало прихильників у цілому світі — свіжість салатів, аромати трав та вишуканих сирів, різноманіття дарів моря назавжди можуть полонити серця кожного гурмана.

Vintage Nouveau lviv restoran - Незабутні миті в ресторані Vintage Nouveau

В цей чудовий вечір в центрі уваги  — капрезе, меланзане та паста з лососем. Разом з учасниками вечері, шеф Юрій Ковриженко чаклував над стравами, ділився тонкощами та особистими секретами їх приготування.

Як то часто буває у Львові, погода здивувала: принесла невблаганну спеку, на ковток прохолоди годі було сподіватися. Та хіба щось може стати на заваді у гастро-ентузіастів? Тим паче, коли таке невимушене спільне приготування вечері разом із приємним спілкуванням, плавно переростають у велику трапезу на італійський лад. Затишна атмосфера, неймовірно ароматні і смачні страви, подані на терасі за уквітчаним столом, в таку теплу літню ніч, у самому центрі Львова — свято тривало, поки не почали загасати свічки…

Заради таких приємних моментів, які закарбовуються у пам’яті, ми плануємо і надалі ще і ще влаштовувати різні тематичні майстер-класи та вечері. Нові звісточки — зовсім скоро!

Vintage Nouveau master klas lviv - Незабутні миті в ресторані Vintage Nouveau