Забронювати номер

Винний погріб

Гордість Vintage Boutique Hotel — перший у Львові винний погріб.

Він знаходиться на поверх нижче нашого винного кафе Kafka & Kanapka. Вина, зібрані з найкращих виноробень у різних куточках світу, чекають свого зіркового часу, коли вони опиняться на столі й прикрасять вашу вечерю.

Одна з переваг винного погребу — це умови, створені для зберігання вин. Ми приклали всі необхідні зусилля, щоб кожне вино знаходилось в ідеальних умовах, тобто у прохолодному тихому місці, куди не потрапляє сонячне світло. Завдяки цьому ми переконані, що вино зберігається упродовж тривалого часу, не втрачаючи свою якість, та завжди готове бути відкоркованим до столу.

Заради затишку й комфорту гостей винного погребу Vintage Boutique Hotel ми створили особливу романтичну атмосферу. Ми щасливі бути свідками неодноразових освідчень у коханні, численних романтичних вечерь при свічках та тематичних закритих зустрічей. Якщо у вас на меті є романтична чи інша особлива подія, ви завжди можете забронювати столик у нашому винному погребі. Наша команда потурбується про ваш комфорт та допоможе підібрати максимально підходящі вина до страви, обраної вами у нашому ресторані L’amour de trois. Млинці, вино, кіно.

Якщо вам бракує часу, щоб затриматись у нас в гостях, ви завжди можете придбати пляшку вина (хоча, навіщо обмежуватись однією?) з нашої колекції та відкоркувати її пізніше. Порадьтесь з сомельє, вони підкажуть вам найкращий варіант, що відповідає вашим вподобанням.

Романтична подорож, дружній вікенд, робоча поїздка чи сімейні канікули у Vintage Boutique Hotel — це вдалий вибір локації, комфорту та обслуговування на найвищому рівні. Спогади про час, проведений в готелі, закарбуються у вашій пам’яті надовго, а бажання повернутися не відпускатиме до нової зустрічі.