Забронювати номер

Винний погріб

Винний погріб Вінтаж Бутік Готелю, який надихає…

Гордість Vintage Boutique Hotel — перший у Львові справжній Винний погріб, відкритий для наших гостей. Вина, зібрані з найкращих виноробень у різних куточках світу, чекають свого зіркового часу на винних дегустаціях, що проводяться регулярно як у стінах ресторану, так і у самому погребі. Ми впевнені, що кожне вино зберігається в ідеальних умовах і завжди готове бути відкоркованим для наших особливих гостей.

У Винному погребі Вінтаж Бутік Готелю можна обрати улюблене з понад 400 видів вин як популярних, так і рідкісних марок, купажних та ординарних. Родзинкою оновленої карти стали вина регіону П’ємонт, а надто найбільший в Україні вибір таких вин, як бароло — їх зараз є 33 позиції, також 17 барбареско – теж з цього регіону.

Заради затишку й комфорту гостей Винного підвалу Vintage Boutique Hotel ми створили особливу, романтичну атмосферу. Ми щасливі бути свідками неодноразових освідчень у коханні, численних романтичних вечерь при свічках та тематичних закритих зустрічей.  Якщо у Вас на меті є романтична чи інша особлива подія, Ви завжди можете забронювати столик у нашому Винному погребі. Також приємним бонусом стане те, що до Вас будуть закріплені офіціант і сомельє, які допоможуть підібрати ідеальний смак вина під обрану Вами авторську страву нашого ресторану Vintage Nouveаu.

Романтична подорож, дружній вікенд, робоча поїздка чи сімейні канікули у Вінтаж Бутік Готелі — це вдалий вибір локації, комфорту та обслуговування на найвищому рівні. Спогади про час, проведений в готелі, закарбуються у Вашій пам’яті надовго, а бажання повернутися не відпускатиме до нової зустрічі.