Забронювати номер

Винотека

Винотека – розмаїття вин у справжньому Винному погребі Львова.

Як Ви уявляєте собі ідеальне дозвілля, відвідуючи Львів вперше на відпочинку чи у ділових справах? А яким собі його уявляють львів’яни, які до безтями розбещені красою нашого прекрасного міста? Ми у Вінтаж Бутік Готелі впевнені, що кожен, хто опиняється в самому центрі Львова, неодмінно бажає наповнити свій відпочинок особливими емоціями, які лишать по собі прекрасні спогади, — і ми готові у цьому допомогти!

Вінтаж Бутік Готель знаходиться у самому серці історичної частина міста та насичений атмосферою загадковості минулих століть. Ми завжди чекаємо в гості кожного, хто бажає долучити до істинної, загадкової атмосфери Львова. Саме для спраглих до нових вражень відвідувачів ми створили винний погріб.

Кам’яні склепіння, запахи трав, сирів, столітніх стін та приглушене освітлення створюють ефект камерності та таємничості, і усі ваші рецептори загострюються в очікуванні дегустації винуватця свята — вина.

Винотека у Вінтаж Бутік Готелі має усе для того, щоб приємно здивувати як вимогливого гурмана, так звичайного поціновувача вина. Понад чотириста видів цього благородного напою зберігаються на полицях, при суворо витриманій температурі та вологості повітря. Серед такого розмаїття важливо обрати той єдиний напій, який полонить ваше серце. Для цього на підмогу завжди є наші сомельє, які з особливим трепетом розкривають тонкощі та секрети винного світу для усіх поціновувачів цього благородного напою.

З гордістю представляємо вам одну з наших сомельє — Мар`яну Скавінську, яка увійшла у півфінал конкурсу «Кращий сомельє України 2015».

Завітайте до винотеки Вінтаж Бутік Готелю для незабутньої винної пригоди!