Забронювати номер

Винне кафе

У готелі також можна провести час у нещодавно оновленому винному кафе — Kafka & Kanapka.

Чому Кафка? Бо ми любимо втілювати Метаморфози. А ще це влучна гра слів, яка натякає вам на каву, ради якої ми кличемо вас у гості.

Чому Канапка? Бо ми не хочемо залишати вас голодними й приготували лінійку легких перекусів на кожен смак.

Кафе мало схоже на традиційне кафе. Воно радше нагадує затишну вітальню, де власники дому приймають гостей за аперитивом. Наш аперитив — це вино, кава і канапки. Кава і келих червоного сухого допомагають з головою зануритись у роботу чи душевну розмову, а канапки додають апетиту. Іншими словами, це прелюдія до пишної вечері. В якості бонусу наші пекарі щодня удосвіта випікають улюблені десерти — macarons, які також послужать красивим презентом чи прикрасою столу.

Kafka & Kanapka — це затишне місце, де день розпочинається чашкою кави, а завершується келихом червоного сухого. Де обід проходить за ноутбуком у цілком робочій атмосфері, а надвечір чути, як вилітає корок з-під пляшки ігристого. Це місце культу естетики й практики гедонізму, створене тішити зорові і смакові рецептори гостей від ранку до пізнього вечора.

У розпорядженні гостей також велика колекція вин, яку ми ретельно збирали упродовж років. Розглянути, посмакувати та придбати пляшку вина додому можна також у нашому винному погребі, що знаходиться поверхом нижче від Kafka & Kanapka. Втім, винний погріб також не лише про вино. Створений для сімейних зустрічей чи робочих посиденьок, погріб ідеально підходить для тімбілдінгів чи корпоративів у компанії найближчих. Ізольований від зовнішнього світу, він випромінює затишок і душевну атмосферу й може навіть послужити пам’ятним місцем для зізнань у коханні.

Години роботи: 11:00 – 23:00
Приєднуйтесь в Instagram: @kafka.kanapka