Забронювати номер

Зміни у Vintage Boutique Hotel!

Не розмінюючись на весну, літо перехопило естафету та несподівано зігріло Львів. Дуже вчасно! — подумали ми у Вінтаж Бутік Готелі. Літні промені ще гарніше прикрасили оновлені номери, які ми хочемо поскоріш показати нашим гостям — усе й одразу!

Перший поверх кольору тіффані зарядить зрання краще, ніж флет вайт після контрастного душу. Невеличкі, але затишні й комфортні одномісні стандартні номери ідеально підійдуть для гостей, що приїхали вивчати місто один на один — яскравий номер додасть ще більше ентузіазму. Двомісні стандарти нададуть більше простору для вирішення ділових питань чи сімейного відпочинку, а в оновленій гамі тіффані це робити вдвічі приємніше.

IMG 1676 - Зміни у Vintage Boutique Hotel!

Поверхом вище гама сірого з рожевим задасть грайливості, легкого флірту з довколишнім світом… Тонка грань між елегантністю і драйвом — так ви описали би свій номер, поселившисть у ньому в найближчу відпустку. Вид з вікна на одну з історичних вулиць міста, що ніколи не затихає, манить гостей стати частиною насиченого життя міста.

IMG 1900 2 - Зміни у Vintage Boutique Hotel!

Останній поверх — глибокого синього відтінку — принесе відчуття цілкового спокою, врівноваженості, гармонії. Ідеально підійде гостям, які від відпочинку очікують затишку й повільного ритму.

IMG 2399 - Зміни у Vintage Boutique Hotel!

Для гостей у пошуках спокою ми пропонуємо простий та добре знайомий маршрут: ваш номер — пізній сніданок на терасі — прогулянка довкола центральної Площі Ринок, до якої рукою подати — вечеря у ресторані Vintage Nouveau — завершення дня у нашому винному барі Le Bar — знову зустріч із затишним номером.

Який настрій найбільше пасуватиме вашим найближчим вихідним у Львові? Не зволікайте з роздумами, зараз — ідеальний час, що відправитись у подорож й познайомитись зблизька із загадковим, багатогранним Львовом. А ваш номер у серці міста завжди готовий зустрічати вас з теплими обіймами.